15 Haziran 2019, Cumartesi
Anasayfa / Bilgisayar / Oyun / FIFA 17 Duyuruldu! İşte İlk Detaylar
FIFA 17 Duyuruldu! İşte İlk Detaylar

FIFA 17 Duyuruldu! İşte İlk Detaylar

Frostbite‘ın getirdiği yenilikler ise EA tarafından şöyle açıklanmış: “Yeni oyun motoru özgün, gerçek hayata benzer bir aksiyon getirecek ve oyuncuları gerçek bir futbol dünyasının içine sokacak. Ayrıca hayranlarımıza futbol oyuncularının bütün derinliğini ve duygularını tanıtacağız.” Bu açıklamadan anladığımız üzere daha çok futbolcu etkileşimine ve futbolcuların maç içerisindeki duygularına odaklanan bir oyun gelecek.

Real Madrid’ten James Rodriguez, Manchester United’tan Anthony Martial, Chelsea’den Eden Hazard ve Borussia Dortmund’dan Marco Reus ile birebir çalışan EA yetkilileri, bu oyunculardan aldıkları verilerle birlikte ortaya daha gerçekçi bir oyun sunmaya hazırlanıyor. Videoda dikkat çeken ayrıntılardan bir tanesi de, bu oyuncuların yüzlerinin özel cihazlarla taranıyor olmasıydı.

FIFA 17 Çıkış Tarihi

İçinde birçok yenilik barındıracak FIFA 2017 ise PC, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için 27 Eylül itibariyle piyasaya sürülmüş olacak. Electronics Arts Sport, yayınladığı küçük bir videoyla birlikte FIFA 17 için ilk duyuruyu yaptı. “Futbol Değişti” sloganıyla ortaya çıkan oyun için küçük bir tanıtım videosu da yayınlandı.

Hakkında Sadece Destek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PES 2016’nın demosu yayınlandı

PES 2016’nın demosu yayında

Oyun severlerin büyük bir heyecanla beklediği PES 2016’nın demosu yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir